Меню

Ресторан

Готельно-ресторанний комплекс «Фокус» – одне з найкрасивіших і комфортних місць для відпочинку Вас і ваших друзів у місті Хусті. У нас діють два зали великий на 100 осіб та бенкетний на 50. Також насолидитися приємним відпочинком можна на літній панорамній терасі. Природний схил Замкової гори, на якому розташувалася терраса, подарував прекрасну можливість милуватися панорамним видом на місто та гори або ж повечеряти в жаркий день у прохолодній тіні столітніх дерев
В ресторані на Вас очікує стильний, виконаний в дерев’яних тонах зал, з танцполом та невеликою бар стійкою. Через вихід з ресторану, можна потрапити на літній майданчик, із фонтанами, невеликою альтанкою, мощеною кам’яною огорожею та імітацією гірського потічка.
Це ресторан в якому за допомогою інтер’єру і простору для Вас створили абсолютну атмосферу відпочинку.
Банкетний зал на 50 місць у звичайному режимі працює з 08.00 до 18.00,зал на 100 місць працює з 11.00 до 24.00.
У банкетному залі можна розмістити 50 персон. Це місце ідеально підходить для іменин, банкетів, хрестин,невеликих весіль, конференц заходів, та інших святкових заходів.Для банкетних подій необхідно зробити попереднє резервування залу.
У меню ресторану – страви української, закарпатської та мангальної кухні. Рекомендуємо спробувати легендарного (саме так!) Коропа від нашого шеф- кухаря.Короп може бути пожарений: в печі, на сковорідці, на мангалі – вибір за Вами!. Наша риба зберігається у спеціальному басейні, чиститься і готується перед приготуванням, без будь-якого охолодження чи заморозки.Тому риба завжди виняткової свіжості. Також радимо спробувати: традиційний угорський бограч,фірмове квашене асорті, запашні пельмені та вареники, фірмовий шашлик та люля-кебаб, стейки, завиванці та багато-багато інших фірмових страв.

Подивитись наше меню – меню_Фокус

Попереднє бронювання за номером 097-397-57-60