Меню

Комп’ютерна обробка та ретуш

Яким би фотографом Ви б не були, трапляється, що враження від цікавих кадрів, на яких відображені неповторні моменти життя, можуть бути зіпсовані будь-якими візуальними недоліками. Червоні очі, намертво вдрукована дата, жахливий фон чи зайвий предмет, зайві темні або світлі зображення – все це, по суті, прикрі дрібниці, з якими легко можуть впоратися наші фахівці. За допомогою цифрових технологій наші дизайнери приведуть Ваше зображення до оптимального виду.

В результаті Ви отримаєте нове чисте зображення, яке зможете по вашому бажанню зберегти на цифровому носії, роздрукувати, оформити в барвисту рамку. Додатково є можливість кадрувати (збільшити) певний фрагмент фотографії до необхідного формату.

Реставрація знімків, послуга яка дозволяє зберегти пам’ять про Ваш поколінні. Навіть 100 річної давності фото можна відреставрувати, оцифрувати і надрукувати.
Також, досить часто буває, що дороге Вам фото зіпсувалося з волі випадку: домашній улюбленець попустував; дитина ненароком порвала, або навіть Ви самі розлили щось на фото. Це не біда! У нашій фотостудії вирішать цю проблему і збережуть Ваші спогади.

dsc-0002

Корекція кольору: приведення до норми невірної передачі кольору файлів / негативів клієнта.

dsc-0004

Фотомонтаж: перенесення, заміна, видалення окремих фрагментів кадру з метою змінити кількість учасників на фотографії, колір фону, замінити невдалі деталі на нові, перенісши їх з іншого джерела.

dsc-0003

Усунення зморшок: корекція кадру з метою усунення зморшок або яких-небудь дефектів.

dsc-0001

 

Видалення ефекту червоних очей: дуже поширений артефакт на фото, який часто псує зображення.

dsc-0005

Фото-коллаж: дуже цікавий, ексклюзивний подарунок, який можна сміливо подарувати на свято або ювілей.dsc-0006