Меню

Фото на документи

dsc-0012

У нашому фотоцентрі Ви можете замовити термінове фото на документи. Всього за 30 хвилин і 15,00грн. Ви зможете отримати фото на паспорт та інші документи, фото на візи в кольоровому або чорно-білому варіанті, на матовому або глянцевому папері, відповідно до Ваших бажань або вимогами інстанції. Кількість зображень на блоці залежить від розміру потрібної Вам фотографії.

У базову вартість фотографії на документи входить:
– 3-4 якісні знімку (кадру), зроблені фотографом,
– Вибір з екрану фотоапарата одного з кадрів для друку,
– Підганяння фотографії за розмірами,
– Друк 1 комплекту фотографій (при розмірі 3х4 – 6 шт., 3,5 х4,5 і 4х6 – 4 шт., 5х5 – 2 шт.).

Також можемо Вам запропонувати:
– Додаткові 3 знімку (кадру) – 5 грн.
– Ретушування фото на документи – від 5 грн.
– Додатковий друк комплекту фотографій – 5 грн.
– Запис фотографії на диск або відправка по електронній пошті – 5 грн.

Друк фотографій на документи здійснюється відповідно до нижче наведених вимог. Якщо Вам потрібні нестандартні фотографії на документи, або вимоги до Ваших фотографій відрізняються від зазначених нижче вимог, приносьте вимоги з собою в роздрукованому вигляді.

Фотографії на паспорт громадянина України, права.

– Розмір фотографії на документи повинен складати 35 x 45 мм.
– Фотографія повинна друкуватися на глянцевому папері, в кольоровому варіанті.
– Фотографія показує обличчя законного власника бланка паспорта у фронтальному положенні з обома відкритими очима.
– Фронтальне положення повного особи має перебувати у фокусі від верхівки до підборіддя і від носа до вух.
– Для підвищення подробиці зображення фронтальної пози повного особи використовується належне і рівномірне освітлення.
– Довжина голови повинна складати 50% від загальної довжини фотографії.

Фотографії на шенгенську візу, закордонний паспорт.

Фотографія для візи в США

Фотографія на документи повинна бути зроблена протягом останніх 6 місяців. Розмір фотографії 5 X 5 см. Зображення обличчя має займати близько 50% площі фотографії. Розміри голови на знімку (від верхівки до підборіддя) 2,5-3,5 см, а очі повинні знаходитися на рівні від 2,8 до 3,5 см. від нижнього краю фотографії. Переважно, щоб вуха були відкриті. Фотографія повинна бути кольоровою і повинна бути зроблена на білому тлі. Фотографії, зроблені на кольоровому, темному фоні і на тлі із сторонніми предметами – не приймаються. Цифрові фотографії не повинні змінювати вигляд заявника. Фотографія на документи також повинна подаватися в електронному вигляді з параметрами 24 біта, RGB, 600 х 600 px, 50 х 50 мм.

Фотографія для візи до Великобританії

Фон повинен бути світлим, щоб риси обличчя можна було легко розрізнити, і вони контрастували з фоном. Фотографії повинні бути чіткими і гарної якості, зробленими в останні 6 місяців. Без рамки розмір фотографії повинен становити 45×35 мм. Обличчя людини має повністю вміститися на фотографії (не приймаються фотографії, зроблені в капелюхах або інших головних уборах або сонцезахисних окулярах, крім випадків, коли заявник носить їх за релігійними переконаннями або з причин етнічного характеру).

Фотографія для візи в Канаду

Фотографії на документи повинні бути однаковими, чорно-білими або кольоровими, зробленими протягом останніх 6 місяців. Зображення повинно бути чітким на білому або світлому фоні. Фотографії, зроблені за допомогою цифрової камери, не повинні бути ні в якому разі змінені. Обличчя має розташовуватися в центрі фотографії. Вираз обличчя має бути нейтральним. Чи не хмурьтесь і не посміхайтеся. Рот повинен бути закритий. Дозволяється фотографуватися в окулярах, якщо очі чітко видно, а оправа не закриває будь-яку частину очей. Забороняється фотографуватися в сонцезахисних окулярах. Перуки або інші косметичні засоби допускаються, якщо вони не спотворюють зовнішність. Фотографії, на яких заявник зображений у капелюсі або його голова прикрита з релігійних міркувань, припустимі, якщо на них чітко видно всі риси його обличчя. Розмір фотографії: мінімум 35х45 мм (1,37 х1, 77 дюйма.) Розмір особи (по вертикалі): 31-36 мм (1,22-1,41 дюйма.) Фотографія повинна бути знята анфас. Обличчя має розташовуватися в центрі кадру. Верхня частина плечей також повинна бути видна.

Фотографія для візи до Швеції

Усі фотографії на документи повинні бути чіткі і з високим контрастом, надруковані на якісному папері, кольорові, зі світлим фоном, шириною в 35-40 мм, з максимальною давністю в 6 місяців. Надані фотографії на документи повинні повністю зображувати обличчя, а очі повинні бути націлені прямо в об’єктив. Обличчя має займати 70-80% загальної площі фотографії, очі – відкриті, не закриті волоссям. Дозволяється надавати фотографію, де людина зображений в окулярах, однак очі повинні бути чітко видимі. Дозволяється надавати фотографію, на якій людина зображений у головному покритті, з умовою того, що всі риси обличчя будуть чітко видимі.

Фотографія для візи в Польщу

Кольорові, надруковані на якісному папері. Плями на фотографіях не допускаються. Висота фото повинна бути рівно 4,5 см., а ширина – 3,5 см. Обличчя має займати 70-80% площі фотографії. Людина, особа якого зображено, повинна дивитися прямо та сидіти із закритим ротом. На фотографії повинні бути добре видно очі, нічого не повинно накривати голову, а зачіска чи просто волосся не повинні закривати обличчя. Якщо людина, яка звертається за візою, носить окуляри, то на фото оправа в жодному разі не повинна затуляти очі. На фото не допускають також відблисків і темних стекол.